Holýšov - TJ Přeštice - starší dorost (15.4.2012)

Ohromné střelecké trápení Přeštic, jediný gólový střelec byl Kastner

Holýšov - TJ Přeštice 0-1 (0-1)
Kastner
Po povedeném startu do jarní části sezóny přicestoval tým staršího dorostu na hřiště do Holýšova. Třetí tým od spoda tabulky soutěže, stejně tak třetí nejhorší obrana i třetí nejhorší útok soutěže, to je vizitka Holýšova. Přeštice na svého soupeře vlétli a chtěli si zlepšit skóre. A i to vypadalo, že by se gólové hody konat mohli, protože dobře postavený Kastner ve 22 minutě dal podobu skóre na 0-1. Šance opravdu přicházeli, střelu z dálky měl Lecjaks i Čížek, ale ty se neujaly. Největší příležitost prvního poločasu měl Čapek! Zpracoval si míč, sám utíkal na brankáře, ale jeho střela míjela bránu. Poločas tak skončil skórem 0-1. Druhý poločas přinesl ještě více vyložených šancí. Parádní centry z rohových kopů dával Bešta. Hlavička Čížka, Vizingra, Kastnera ale i Gruszky mohli a měli skončit gólem. Jinak Kastner měl i po střídání další obrovskou šanci, když přízemní centr z pravé strany zakončoval sám před bránou kousek vedle. Abych se přiznal, bylo tam opravdu ještě obrovské množství šancí, ale sám už si to nepamatuji, tak bych tenhle článek ukončil. Výsledek hovořil pr nás výhrou 0-1, ale popravdě jsme byli zklamaní, že jsme nepřidali více gólu, šance na to bezpochyby byli. Ale tak 3 body jsou 3 body a i utrápené vítězství posune morálku týmu zase o kus dál.