Sušice - TJ Přeštice (Mladší dorost - 31.3.2012)

Mladší dorost v Sušici nezvládl hru v přesilovce

Sušice - TJ Přeštice 4-2 (1-0)

Hajžman, Vizingr

První mistrák jarní sezóny hrálo mužstvo mladšího dorostu Přeštic v Sušici. Jen si připomeňme, že po podzimní části jsme byli v tabulce překvapivě 3. se ztrátou 5ti bodů na 1. Střední Školu Plzeň. V zápase proti Sušici chyběl marodící Kastner, který zápas předtím dal hattrick Doubravce. Ale co, zápas se musel dehrát bez něj. Sušice byla 6., ale zápas doma jsme s ní s problémy vyhráli 3-2. Pojďme se věnovat už ale zápasu v Sušici. Domácí byli od začátku aktivnějším týmem, my jsme si nevytvořili v útoku nic moc žádnou šanci, na opačné straně Sušice hrála velmi dobře do útoku. Vypadalo to, že první poločas s problémy ubráníme, ale nestalo se tak. Deset minut do konce poločasu jsme gól inkasovali. Sušice v tu chvíli diktovala tempo zápasu, oni byli ti, co hráli. Kdyby z rohového kopu si útočník nepomohl rukama na našeho gólmana, tak jsme prohrávali do poločasu již o 2 góly, protože míč v bráně skončil. Takhle to bylo do poločasu ''jen'' 1-0 pro Sušici. Druhý poločas už ale Sušice z rohového kopu gól dala. Sám skákající hráč nedal gólmanovi hlavičkou šanci, 0-2 z našeho pohledu. Přeštice se ale nedali, a tak začali z výsledkem honem rychle něco dělat. Standartní situaci pro náš prospěch za vápnem zahrával Hajžman, a trefil se. Sušice v tu chvíli nikam nechvátala, ale jejich obránce a zároveň kapitán udělal nesmyslný kiks. Měl míč na noze ve svém pokutovém území, ale nepochopitelně dal pěstí našemu hráči Klasnovi, byl okamžitě potrestán červenou kartou a co víc, zahrávali jsme penaltu. Tu k levé tyči bez problémů proměnil Vizingr, rázem to bylo 2-2 a Sušice hrála o 10 hráčích v poli. Měli jsme to být my, kteří měli být na koni. Ale opak byl pravdou! Sušici v tento zápas vycházeli rohové kopy. Brankář Rurh vyboxoval balón za vápno, ale k neobsazenému sušickému hráči, který z první napálil balón a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Sušice opět vedla a i v 10 hráčích v poli se tlačila do předu. Jejich záložník skoro od rohového praporku střílel přímo na bránu a co víc, v překvapení všech míč skončil za zády našeho gólmana, když mu bohužel prošel míč na přední tyči! Nebyla už šance vyrovnat, za zmínku ještě stojí, ža pana trenéra Tuška za nadávky směrem k rozhodčímu sám pan sudí vyhodil trenéra z lavičky. Zápas byl i velmi emotivní a vyhrocený, třeba 3 minuty do konce prošel Martin Jeslínek na lajně, tam ho zkosil sušický obránce, který po druhé žluté kartě také musel opustit trávník dřívě, než skončil zápas. Bohužel, tento zápas jsme po hrozném výkonu prohráli a i když nějaké zápasy do konce sezóny zbývají, šance na první místo tabulky RAPIDNĚ KLESLA!

Sestava: Ruth - Němeček, Vizingr, Gruszka, Šindelář - Urban, Hajžman, Skála, Klasna - Jeslínek M., Přibáň - Jeslínek L., Zámiška, Krajdl