Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Přeštice - Klatovy - mladší dorost (21.4.2012)

Přeštice neměli se soupeřem z Klatov problémy

Přeštice nemají na jaře nějak oslnivou formu, spíše žádnou, a tak sérii porážek chtěli porušit s celkem z Klatov. Po famózním podzimu Přeštice nezvádají jaro, a tak už musela přijít nucená výhra. Naplnění se pomalu stávala skutečností již od 34 vteřiny. Hned takhle brzy prošel Kastner obranou soupeře a skóre zápasu od 1' neslo podobu skóre 1-0. A Kastner tu byl ve 2' minutě zase, úplně stejná akce, znovu prokličkoval celou obranou soupeře, tentokrát mířil vedle. Byl to opravdu obrovský nástup Přeštic. Ale celkem jsme si od té doby, že zápas půjde sám a na hřišti došlo k mírnému podcenění. Neobsazovali jsme si hráče, zkoušeli jsme patičky a hra nevypadala zrovna kolektivně, každý si chtěl dát gól. Gól také na naší straně padl, ale Jaroš stál v ofajdu a proto neplatil. Ale gól dal i regulérní, proto bylo poločasové skóre 2-0. Klatovy ale ihned po poločase snížil, to když se z malého vápna nemýlili. Naštěstí jsme za necelé 2 minuty dokázali odpovědět dalším gólem, který dal opět Marek Kastner. Zápas měl grády, čtvrtý gól přidal po dlouhé době Skála, který se konečně nebál vystřelit a jak šel sám na bránu, tak se nemýlil, 4-1. Pověstného ''bůra'' jsme dali, druhý gól zápasu přidal i Jaroš. Klatovy 20 minut do konce zápasu snížili na 5-2, z vápna stříleli standartní situaci po vymyšleném faulu pana rozhodčího, ale jejich hráč to kopl famózně a gólmanovi nedal absolutní šanci. Zbývalo 15 minut do konce přeštický tým explodoval řadou šancí. Kastner parádně uvolnil Krajdla, který šel sám na bránu, který nevystřelil, ale z rohu velkého vápna ještě připravil střelu Martinu Jeslínkovi, který bránu minul. Krajdl měl i další příležitost, když si zvádl zpracovat míč, ale dal si míč na levou nohu, kterou ale bránu vůbec netrefil. A i do třetice tu byl Krajdl, kterému opět nahrával Marek Kastner, ale do ofsajdu. A když už Krajdl nemohl dát góla, tak poté nahrával volnému Jarošovi, který sám před bránou míjel bránu a hattrick tedy nezkompletoval. Poslední šanci zápasu měl Kastner, který z malého vápna nasměroval míč vedle branky a ani on tedy nedal hattrick. Zápas se povedl šancemi, kterých jsme měli hlavně v posledních 15 minutách nezpočet. I mladší dorost čeká příští týden soupeř z Doubravky, kde to lehké opravdu nebude.