Jdi na obsah Jdi na menu

Košutka - TJ Přeštice - st. dorost (11.3.2012)

Starší dorost Přeštic si připsal svoji první remízu na SENCO Cupu, který ovšem moc netěšil

Předposlední zápas Senco Cupu se hrál v neděli od 16:00, kdy se setkali mužstva Přeštic s Košutkou. Do zápasu jsme nastoupili s novou formací 4-2-3-1 a rozdíl byl znát. Od prvních minut jsme se s taktikou tepřive seznamovali, a tak drželi častěji míč na svých kopačkách hráči Košutky. Postupem času jsme byli mnohem aktivnější, což nám vydrželo až do konce zápasu. První větší šanci jsme měli ve 27', ze které padl hned gól. Z půlky hřiště rozehrával standartní situaci Vizingr, nakopl míč do pokutového území, kam si sběhl Gruszka, který neomylně zavěsil hlavou. Náš výkon postupem zápasu jen rostl a rostl, taktovku zápasu jsme jasně přebírali. Další 2 šance v podstatě za sebou měl Pecka. Ta první byla obrovská, Bešta po lajně proběhl hřiště, poté táhnul do pokutového území, nahrál volnému Peckovi, který ve vápně olnou bránu přestřelil. Poté se ale výborně uvolnil, postupoval na branku soupeře, ale bohužel trefil jen tyč. Naše poslední šance 1. poločasu byla z rohového kopu, kdy centroval Bešta, ale v malém vápně Čapek přestřelil.  První poločas tak skončil v náš prospěch ''jen'' 1-0. Druhý poločas a přišla smolná chvilka. Košutka jednou zaútočila, náš gólman Schejbal vyběhl a jejich útočník ho lehce přehodil, 1-1. Takový výsledek jsme ale brát nechtěli, protože jsme věděli, že na ně máme a celý zápas jsme je přehrávali. Opět tu byla standartní situace, opět centroval Vizingr a znovu hlavičkoval Gruszka, ale trefil jen břevno. Rohový kop, Gruszka hlavičkoval, ale gólam kryl. Tlak sílil, Čížek se bezvadně uvolnil, ale pálil jen těsně mimo. Ještě jsme tam několik náznaků na šanci měli, ale v naše neštěstí zápas skončil 1-1. Trenér byl z předvedených výkonů hráčů spokojen, a řekl bych, že i tahle útočnější taktika nám více vyhovuje.

Košutka - TJ Přeštice 1-1 (0-1)

Sestava: Schejbal - Štolle, Vizingr, Tykvart, Gruszka - Lecjaks, Čížek - Bešta, Kastner, Čapek - Pecka - Krajdl, Hajžman, Jeslínek M.