Jdi na obsah Jdi na menu

Křimice (muži) - TJ Přeštice (st. dorost) - 8.2. 2012

S muži Křímic prohra o třídu

Dne 8.2. jsme odehráli jednou přeložený zápas s Křimicemi opět na Senco Cupu na Doubravce. Jelikož se nesehnal žádný rozhodčí, náš trenér musel zápas odpískat, ale bohužel se mu to nepovedlo bez chyb. Po prvních 20' jsme prohrávali již 4:0 a vypadalo to na opravdu vysoký debakl. První gól jsme dostali již v 6' po hrubé chybě ve středu zálohy, kdy jeden nezmiňovaný hráč vrátil přihrávku dozadu, Křimický útočník si z otočky se střelou poradil a od tyče se odrazila do brány. Po dalších 3 minutách jsme opět inkasovali. Náš obránce fauloval před pokutovém území jejich útočníka, rozhodčí řekl, že se bude kopat na píšťalku, tak jsme si stavěli zeď, jenže oni bez písknutí rozehráli, dali góla a rozhodčí ho uznal, 2:0. Třetí gól padl do dalších 2 minut, když Křimický hráč zasimuloval pád v pokutovém území, rozhodčí mu to zblajznul i s navijákem a dostali jsme gól. Toho byla škoda, protože brankář vystihl směr střely, ale bohužel pro nás míč putoval ze jeho zády. A 4. gól jsme dostali do dalších 4 minut, kdy z odkopu od brány bohužel pro nás podklouzl vykopávající hráč, míč letěl přímo k útočníkovi a ten si se šancí poradil. Dalších šancí už v 1. poločase nebylo, a proto ho Křimičtí vyhráli 4:0. Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší, vystřídalo se několik hráčů na jiných postech. Od začátku 2. poločasu jsme si vytvářeli nějaké náznaky šancí. Ta první byla z rohového kopu, kdy do centru přímo nalétl Jan Gruszka a jen těsně minul bránu. Další velká šance, střela z otočky Vladislava Čížka, který trefil jen spojnici tyče a břevna. Po dalším rohovém kopu už jsme ale skórovali. Jan Ruth si našel místo před bránou a sám tvrdě hlavičkoval, skóre tak 20 minut před koncem bylo 1:4. Poté ale bohužel pro nás opět skórovali Křimičtí, když za velkým vápnem vystřelil jejich záložník a náš brankář si srazil střelu do brány. Konečný výsledek tedy zněl 5:1 pro Křimice a je to pro nás další debakl.

Sestava: Schejbal - Hohlberger, Čížek, Gruszka, Ruth - Bešta, Lecjaks, Bouda, Vizingr - Čapek, Pecka - Krajdl