TJ Přeštice - Tachov (7.4.2012)

Starší dorost porazil tým z popředí tabulky

TJ Přeštice - Tachov 3-1 (1-0)

Kastner, Bešta, Štolle

Další mistrovské utkání jsme sehráli s mužstvem z Tachova. Od začátku utkání jsme byli lepší a Tachov si za celé utkání skoro nevypracoval pořádnou šanci. Ale posupně. Ze začátku utkání jsme spíše akce zahazovali. Ale co nebylo zvykem, v podstatě skoro celý 1. poločas jsme odehráli po pravé straně, což nám taky trenér vytýkal. Góla jsme do poločasu dali jednoho, Kastner za vápnem napřáhl a gólman neměl šanci, poločas tak skončil výhrou 1-0. Druhý poločas už se do hry dostávala i levá strana a zápas byl i v druhém poločase povedenější. Doslova jsme na Tachov vlétli a nevědli, kam se dřív otáčet. Obrovskou šanci měl Štolle hlavou, který stál sám v pokutovém území po centru Bešty, ale na neštěstí přestřelil. Naštěstí gól přišel hned za chvíli, klasicky levačkou vystřelil Bešta a síť se podruhé vlnila. A ani v tomto zápase záložníka Štolleho nemusela předešlá jeho šance mrzet, protože to byl on, kdo dával gól na 3-0. Ale i Tachov dal jeden gól, když gólman z velké vzdálenosti střelu podcenil a srazil si míč za svá záda. Ale poté s volného přímého kopu předvedl dobrý zákrok, když střelu vytáhl na roh. Zápas tedy skončil 3-1 a Přeštice se tak mohli radovat z další výhry. Hned po zápase bylo mužstvo pozváno na guláš a piva a tam se také výhra oslavovala...