Sušice - TJ Přeštice (Starší dorost - 31.3.2012)

Starší dorost Přeštic nezvládl 2. poločas

Sušice - TJ Přeštice 4-2 (0-2)

Bešta, Čížek

Starší dorost čekal 2. mistrovský zápas na jaře, ale 1. venku. Čekal nás těžký soupeř, 2. Sušice, se kterou jsme na podzim doma prohráli 0-3. Do zápasu jsme nastoupili po výborném prvním zápase jen s malými změnami. Nastupovali jsme jako outseideři, ale nebylo to znát, právě naopak. To, co se dařilo v přípravě soupeřům proti nám, dávat nám rychlé góly, to se tentokrát podařilo nám! Po povedené akci skóroval z vápna pod břevno Bešta. To nebylo všechno, o 10 minut později jsme zahrávali standartní situaci. U balónu stáli Čížek a Bešta, jelikož to bylo z levé strany, tak si to vzal na starosti pravák, tudíž kapitán týmu Čížek, a parádní střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. Do konce poločasu jsme soupeře přehrávali, nějaké šance tam byli, ale gól už jsme nedali, ale což na to, po poločase jsme vedli se silným soupeřem 2-0. Druhý poločas byl z naší strany ale úplně něco jiného. Jako by jsme přestali hrát a Sušice trestala. Ze začátku poločasu se jim ihned podařilo snížit na 1-2, co naplat, že gól neměl určitě platit, útočník Sušice si hodil míč před sebe rukou, rozhodčí přestupek prý nezaregistroval, a tak gól platil. A ten gól jako by nás položil. Sušice nás přehrávala, a z toho bohužel i těžili. V polovině zápasu srovnali vývoj zápasu na 2-2. To nebylo všechno, 3. gól byl velmi podobný, na levé straně si 2 jejich hráči znovu spolu ťukli balón, dostali se tak i do vápna, a znovu skórovali, v tu chvíli již Sušice vedla. Přeštice ale nesložili zbraně, po tomhle inkasovaném gólu zbývalo asi 17' a byli lepším týmem. Tlačili jsme se dopředu, šance jsme měli, třeba Čížek nebo Lecjaks, ale bránu jsme netrefili. Sušice tak mohla jen čekat a dočkala se. Z protiútoku dala gól na 4-2 a bylo po zápase. Byli jsme tak velmi zklamaní, byl by to super výsledek a další 3 body do tabulky, ještě s pomyšlením, že jsme po poločase vedli o 2 góly. No, nevyšlo to, a tak Sušice zůstala 2. a my desátí. Další zápas sehrajeme v sobotu doma s Tachovem.

Sestava: Ruth - Hohlberger, Vizingr, Tykvart, Gruszka - Bešta, Čížek, Lecjaks, Čapek - Pecka, Hajžman - Štolle, Krajdl, Jeslínek M.